שעון נוכחות ילדים בגן 


בעולם של מבוגרים, שעון נוכחות הוא שם קוד מוכר לכל מה שקשור לשעות עבודה. אין אחד שלא מכיר את המושג הזה, לפחות כל שכיר בעסק יודע במה מדובר. כשהוא מגיע למקום העבודה עליו להעביר כרטיס, כך גם כשהוא יוצא ובצורה כזו המעסיק שלו יודע בוודאות מתי הוא נכנס, מתי הוא יצא ובהתאם הוא משלם לו משכורת. 

בעולם של ילדים זה לא קיים, המונח שעון נוכחות אך אנחנו כן יכולים למצוא אותו בגני ילדים ופעוטונים. נשמע אולי מוזר ולא קשור, אך האמת היא, שיש לזה הסבר מאוד פשוט, הגיוני וכפי שנוכל לראות מיד, אחרי שנסביר מה הכוונה בשעון נוכחות בפעוטון או שעון נוכחות בגן ילדים, אנחנו נבין עד כמה המונח הזה משמעותי וחשוב. 

הרעיון הוא מאוד פשוט, בשביל למנוע מצב בו הגננת איננה יודעת מתי הילד נכנס ומתי הוא יצא מהגן, בשביל להבטיח שאכן כל הילדים נמצאים בגן, מגיעים אליו בבוקר ויוצאים ממנו בשעה שהוא נסגר, הרי שהיא צריכה להפעיל מנגנון מסוים. המנגנון אמור לאפשר לה לדעת בדיוק מה קורה עם הילדים בכל שעה, ובפרט בבוקר כשהילד מגיע או בצהריים או אחר הצהריים, כשהוא יוצא. 

שעון נוכחות ילדים בגן הוא שעון בעזרתו היא מציינת מתי הילד הגיע לגן ומתי הוא עזב אותו. במקרה והוא לא הגיע בשעה שהוא אמור, הרי שעל הגננת לברר אצל ההורים מה קורה עם הילד ומה הסיבה לכך שהוא לא הגיע. בין אם זה בגלל שהוא חולה ובין אם זה מכל סיבה אחרת.  אם חס וחלילה, ההורה לקח את הילד לגן והוא לא הגיע אליו, מסיבות שונות, בעזרת שעון נוכחות הגננת תשים לב לכך ובצורה כזו היא תוכל ליידע את ההורים והם יוכלו להפעיל את כל מי שצריך, כולל את המשטרה, בשביל למצוא את הילד. 

זה נכון גם לגבי נקודת הסיום. נניח והגננת בסוף יום רואה שהיא לא ציינה שהילד יצא מהגן, אז היא יכולה לבחון האם הוא עדיין נמצא במבנה, אם היא רואה שהוא יצא, וההורים לא מודעים לכך, היא יכולה לעדכן באיזו שעה הוא יצא וכן מי לקח אותו. בין אם זה אחד ההורים מבלי שהוא יידע את השני בכך, בין אם זה סבא או סבתא ובין אם זה כל גורם אחר. 

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על שעון נוכחות ילדים בפעוטון או שעון נוכחות ילדים בגן ילדים, זה הזמן ליצור איתנו קשר, מוגנים בגנים מציעים לכם את כל המידע בנושא, וכמובן מכשירי שעון נוכחות ברמה הגבוהה ביותר שיש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם, להציג בפניכם את המתקנים המתקדמים שלנו וכן נשמח לספק לכם הסברים עליהם. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!