שעון נוכחות בגן


כשאנחנו חושבים על שעון נוכחות, אנחנו בדרך כלל חושבים על שעון שמיועד לעובדים. מדובר על שעון דרכו אפשר לראות מתי העובד התחיל לעבוד ומתי הוא סיים לעבוד. שעון נוכחות במקום עבודה זה מונח שכבר קיים עשרות אם לא מאות שנים, הוא מאפשר למעסיק לדעת כמה שעות חודשיות עשה העובד וכמה שכר יש לשלם לו על פי אותן שעות. 

כשאנחנו מדברים על שעון נוכחות בגן ילדים, הרי שיש לכך משמעות כפולה. מצד אחד, זה מתייחס כמובן, לכל הרעיון של נוכחות הגננת והסייעת בגן. דרך השעון אפשר לדעת מתי כל אחת הגיעה ומתי היא יצאה מהגן. אך בנוסף לכך, שעון נוכחות בגן ילדים או לחילופין, שעון נוכחות בפעוטון, יכול גם להתייחס בהקשרים שונים לילדים ולתינוקות. 

מדובר בתופעה חדשה יחסית, מערכות שעון נוכחות בגן או בפעוטון אשר מציג מתי הילדים או התינוקות נכנסו לגן ומתי הם יצאו ממנו. הרעיון הוא כמובן לא בעניין כספי אלא בטיחותי. כשילד נכנס לגן או לפעוטון, אפשר לדווח על כך לשעון נוכחות, ואז יודעים באיזו שעה בדיוק הוא נכנס, כמו כן, ברגע שמקלידים בשעון שהילד יצא, אז אפשר לדעת מתי זה קרה ואם זה קרה. וכאן בדיוק הנקודה המשמעותית. 

לא פעם קורה שהורים שוכחים להביא את הילד שלהם לגן או לפעוטון, לא פעם הם שוכחים להחזיר אותו משם, לצערנו, לא פעם הגננת לא שמה לב שהורים שכחו לקחת את הילד והיא סוגרת את השער של הגן כשהוא נעול בפנים. שעון נוכחות בגן, מאפשר לה לבחון, האם כל הילדים נמצאים בגן ובאיזו שעה הם הגיעו וכן אם הילדים יצאו מהגן ובאיזו שעה זה קרה. כך היא יכולה להיות בטוחה שכל הילדים הגיעו וחזרו בשלום. 

יש קשר גם בין שעות נוכחות בגני ילדים בהקשר של עבודה ובהקשר של נוכחות ילדים. למשל, כשגננת וסייעת עוזבות את המקום ונועלות את הגן אחריהן, והילד עדיין נמצא בפנים, אפשר לאחר מכן, לראות האם הן סגרו את הגן מוקדם מהצפוי או בשעה הקבועה, האם הן שינו במשהו את מסגרת העבודה שלהן מבחינת השעות. זה לא רק בשביל לדעת מי אחראי אלא גם בשביל לדעת מה בדיוק קרה ולמה אף אחד לא שם לב שהילד נשאר בגן וההורים לא באו לקחת אותו. 

מן הסתם, האחריות היא לא רק של ההורים אלא גם של הגננת והסייעות. 
אם אתם רוצים לדעת עוד על שעון נוכחות בגן ילדים, זה הזמן ליצור איתנו קשר, מוגנים בגנים מציעים לכם שעון נוכחות בגן ברמה הגבוהה ביותר שיש, אפשר ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נספק לכם את המערכות הטובות ביותר בתחום. פנו אלינו בהקדם. 
 
 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!