שכחת תינוק ברכב 


במהלך השנים, אחרי שנחשפנו ללא מעט מקרים של שכחת תינוק ברכב, אנחנו יכולים לשמוע על ניסיונות שונים ליצור מערכות שאמורות להתמודד עם הבעיה. כל הורה מכיר זאת, בין אם מדובר באפליקציות או מערכות אחרות, אשר אמורות לאפשר לנו להימנע ממצב בו אנחנו שוכחים תינוק או ילדים באוטו והן מרתיעות בפנינו על מצב שכזה. 

מערכת התראה למניעת שכחת ילדים ברכב, מטרתן למנוע מאיתנו כל סיכוי שאנחנו אכן נשכח את הילד, בין אם הן פועלות כבר בשלב בו אנחנו מניחים את הילד או התינוק ברכב ובין אם בשלבים מתקדמים יותר. צריך להבין, יש שני גורמים מהותיים בנושא זה, הראשון זה גורם הזמן, ככל שאנחנו נבחין בכך מוקדם יותר כך גדל הסיכוי שלא יקרה שום דבר לתינוק או לילד, הגורם השני הוא עצם היכולת שלנו לפעול, לכן יש חשיבות לאופן בו המערכת למניעת שכחת תינוק ברכב תפעל וכמה שיותר מהר. 

עם השנים פותחו מערכות אשר מבוססות על מערכת של קשר עם מערכות אחרות, או יותר נכון לומר מערכות דינמיות שלא פועלות לבד, בחלל ריק, אלא פועלות על בסיס קשרים עם מערכות אחרות. דוגמא טובה לכך היא מערכת דיווח נוכחות לגן. כשאנחנו חושבים על מערכת דיווח נוכחות לגן, אנחנו חושבים בדרך כלל על הצד של העובדים במקום שמדווחים על כניסתם ועל עצם זה שהם הגיעו ליום עבודה והם עובדים, אך האמת שמערכת דיווח נוכחות לגן עובדת גם לטובת ההורים והילדים. 

מערכת דיווח נוכחות לגן קשורה עם מערכת למניעת שכחת תינוק ברכב באופן הבא, ברגע שילד מגיע לגן, מיד הגננת מעדכנת את מערכת דיווח נוכחות ובכך למעשה היא מכניסה אותו אל המערכת וברור לכולם שהוא נמצא בגן. במידה והילד לא מגיע, אז היא מעדכנת את המערכת בכך וזו מעדכנת את ההורים, מכאן והלאה יש לבדוק היכן הילד. בין אם הוא נשאר ברכב ובין אם במקום אחר. 

לפני סיום צריך לומר, שכחת ילד באוטו זה מצב שיכול לפרק משפחות, זה אסון בלתי נשכח אשר משפחות ואנשים לא מתאוששים ממנו. אנחנו עדים לכך מדי שנה במספרים לא קטנים, לצערנו. ברוב המקרים, לפחות אלה שמגיעים לתקשורת וכולנו שומעים עליהם, זה נגמר עם התוצאות הנוראיות ביותר. לכן מערכת התראה למניעת שכחת ילדים ברכב, יכולה לסייע ולעזור למנוע מצבים שכאלה בעתיד. 

מעוניינים לקבל עוד מידע על מערכת למניעת שכחת תינוק ברכב? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. מוגנים בגנים מציעים לכם מערכות מתקדמות ברמה הגבוהה ביותר שיש. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. צרו איתנו קשר בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!