על המערכת


מערכת שוהם הינה מערכת מהפכנית מבית "מוגנים בגנים", המאפשרת בזמן אמת להודיע על הגעתם של הילדים אל הגן ובכך לדאוג לביטחונם ולסייע לך, הגננת, בפיקוח על קבלת הילדים בבוקר. מערכת שוהם כוללת מחשב לוח (טאבלט) המונח על גבי מתקן ייעודי, הממוקם בכניסה לגן. המערכת מתופעלת באופן ידידותי וקל, כך שבלחיצה על צג המסך, מעדכנים ההורים על הגעת ילדם אל הגן.

כמו כן, יוכלו ההורים, על ידי שליחת מסרון אל המערכת, לדווח על אי הגעת ילדם אל הגן, איחור, מחלה, חופשה וכו‘. הדיווחים מוצגים על גבי המסך, כך שאת יכולה במבט חטוף, לדעת על מצבם של ילדי הגן בבוקר. כאשר המערכת מזהה שילד מאחר אל הגן, היא שולחת מסרונים להוריו ומתריעה בפניהם שילדם טרם הגיע אל הגן. המערכת ממתינה לתשובת ההורים ובמידה ולא מתקבל כל מענה מההורים, נציג החברה ייצור קשר טלפוני עם הורי הילד לוודא את שלום הילד ויעדכן את המערכת שלך.

מערכת שוהם הינה ידידותית וקלה להפעלה. כמו כן היא מותירה חוויה בקרב הילדים, אשר מזהים את שמותיהם ותמונותיהם על צג מחשב הלוח. שירות הלקוחות של מוגנים בגנים הוא פשוט, קל ונוח להפליא! והכל בלחיצה על לחצן "שירות לקוחות". נציג החברה יצור קשר עם צוות הגן ויבצע בשליטה מרחוק כל פעולה שברצון צוות הגן לבצע, החל מטיפול בתקלות ועד להוספת ילדים, הוספת תמונות, שינוי שעות ההתראה ועוד!

מערכת ’שוהם‘, הערה חשובה: 
מוגנים בגנים דאגה להיבט המשפטי של אחריות הגננת, בכך שבעת ההתקשרות מובהר כי לא תהיה כנגד גננות כל בעיה משפטית, מאחר ומדובר בהגנה מול הורי הילדים המתבצעת באמצעות חתימתם בעת רכישת השירות.
 

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!