מערכות הגנה לפעוטון


כשאנחנו מדברים על מערכות הגנה ילדים בפעוטון, הכוונה בראש ובראשונה למערכת שמעדכנת את ההורים שהילד אכן נמצא בפעוטון. אומנם אנחנו מצפים ובצדק, שהפעוטון יהיה מוגן בכל צורה אפשרית מכל סכנה שיכולה להתרחש, אך הסכנה הראשונה שעומדת בפנינו ובפני הילד שלנו היא, שהוא כלל לא יימצא בפעוטון מסיבות שונות. 

הסיוט הגדול ביותר של כל הורה הוא שיקרה משהו לילד שלו, הסיוט הגדול של כל הורה לילד קטן שמישהו ינסה לפגוע בילד ואפילו לחטוף אותו. אחת מנקודות התורפה הוא הרגע בו הילד נמצא בפעוטון ולו מהסיבה הפשוטה שלא תמיד מדובר על מקומות מאובטחים ושמורים. מערכות הגנה לפעוטון, מאפשרות גם למנוע מצב זה וגם להבטיח שיהיה ניתן לפעול בנושא בהקדם. 

צריך להבין, ככל שפועלים מוקדם יותר, כך ניתן לפתור את הבעיה בהקדם ולסכל את הסכנה. מערכות בטיחות לילדים בפעוטון, פועלות בכמה מישורים, אחד מהם, הוא להבטיח שההורה יודע בכל רגע נתון מה קורה עם הילד שלו, היכן הוא נמצא, ואם חס וחלילה קורה משהו, הרי שהוא יכול לפעול בהקדם. מערכות הגנה לפעוטון, כוללות בין היתר מערכות התרעה מיוחדות שמאפשרות ליידע את ההורים, אם חס וחלילה קורה משהו והילד לא נמצא בפעוטון. 

צריך לומר, שאחת הסכנות הצפונות לילד, איננה מגיעה בהכרח מגורם זר, אלא לעיתים היא נובעת מההורים עצמם, לא בכוונה. מדובר על מקרים בהם ההורים שוכחים את הילד ברכב, ואז צריכה להיות התרעה של מערכת חיצונית שתזכיר להם שכך הדבר ועליהם לפעול. מערכת בטיחות בפעוטון, מיועדת בין היתר גם לשלוח להורים התרעה בנושא, לפיכך הילד נשכח ברכב ולא נמצא בפעוטון. מדובר על מערכת בה הגנה מפעיל קוד דיווח, כלומר, אם הילד נמצא היא מדווחת להורים שהילד הגיע לפעוטון אם הוא לא נמצא בבוקר והיא לא קיבלה שום עדכון בנושא, הרי שממהרים לעדכן את ההורים בכך, על מנת שיפעלו. 

כאן המקום לציין, המערכת יכולה לעבוד באפקטיביות רק אם הגננת תפעל בצורה מהירה וברורה, כלומר, רק אם היא תדאג לעדכן את ההורים בהקדם ולא להשתהות עם זה. ככל שהיא תפעל מהר יותר, כך ההורים יוכלו לפעול בהקדם, בין אם מדובר במקרה, טעות אנוש או באירוע חריג. 

חשוב להדגיש, לא משנה אילו מערכות הגנה לפעוטון מותקנות בו, הדבר הראשון שיכול למקסם את הבטיחות של הילד במקום בבוקר, זה שההורה ימסור את הילד ישירות לגננת, כמובן. 

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על מערכת בטיחות בפעוטון, זה הזמן ליצור איתנו קשר, אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. מוגנים בגנים כאן לרשותכם. פנו אלינו במייל או בטלפון ואנחנו נשמח לספק מידע נוסף על המערכת שלנו. צרו איתנו קשר עוד היום. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!