מערכות בטיחות לפעוטון 


כיצד מתקינים מערכות בטיחות לפעוטון או מערכות בטיחות לגן ילדים? ישנם כללים שונים שאמורים לקבוע את העניין ולהשפיע, הן על אופי הבחירה של אמצעי הבטיחות והן על אופי התקנתם וכמות האמצעים בהם אנחנו נשתמש. 

לפני שנציג כמה נקודות חשובות בנושא חשוב לומר, מערכות בטיחות לפעוטון או מערכות בטיחות לגן ילדים יכולות להוות את ההבדל שבין גן ילדים או פעוטון אליו הורים יסכימו לרשום את הילדים שלהם ולבין כאלה שלא. בסופו של יום, ההורים בוחרים להתייחס לנקודה הזאת לא פחות מאשר לשאלות כגון, היכן ממוקם הגן או שאלות אחרות, לוגיסטיות. אפשר לומר שבכל הקשור למערכות בטיחות לגן ילדים או מערכות בטיחות לפעוטון, יש להם השפעה כמו לשאלה, עד כמה הגננת והסייעת במקום מקצועית ומסורה. 

כשאנחנו מחליטים להתקין מערכות בטיחות לפעוטון או מערכות בטיחות לגן ילדים, יש להתייחס כאמור, לשורה של נקודות. 

למשל, מה גודל הפעוטון או הגן. זה חשוב מאחר וכל חלק ממנו צריך להיות בטוח עבור הילדים וההורים צריכים לדעת את זה, אחרת הם ירגישו שהילדים שלהם אינם בטוחים. מכאן אנחנו למדים שעל הגננות לחלק את הפעוטון או את הגן לחלקים ולהבטיח שכל חלק בו יהיה בטוח ומאובטח. 

נקודה שנייה שצריך להתייחס אליה היא, אילו מתקנים יש בגן, אילו מכשירים ואמצעים מותקנים בו. לפיהם אפשר לקבוע איזו מערכות בטיחות ניתן להתקין. צריך לזכור, מערכות בטיחות לגן ילדים הן דבר שאמור להיות כולל ורחב, אך גם פרטני בהתאם לנקודות ולאמצעים השונים שמותקנים בו. 

נקודה שלישית, יש לבחון את השאלה איזו מערכות בטיחות בפעוטון צריך להתקין, על פי כמות הילדים שאמורים לבלות בגן. ככל שיש יותר ילדים כך צריכים להיות יותר מתקנים, אחרת אנחנו עלולים להתמודד עם בעיה שחלק מהילדים לא יהיו בטוחים בזמן שאחרים כן. 

נקודה רביעית, המערכות צריכות להיות בקשר עם ההורים. כיום כבר לא מדובר על מערכות סטטיות אלא יש מערכות בטיחות בפעוטון או בגן ילדים, שאפשר לקשר ביניהן לבין ההורים כך שהם ירגישו בטוחים שהילדים שלהם נמצאים בסביבה בטוחה, מדובר על מערכות של מצלמות, הודעות ועוד. דברים שאפשר למצוא לא רק בגני ילדים כמובן אך שם זה מאוד מהותי, כמובן. 

לפני סיום חשוב להדגיש, רצוי להשתמש ביועצים ובעזרה של אנשי מקצוע על מנת להבטיח את קיומה של מערכות בטיחות לפעוטון או לגן ילדים בצורה מושלמת. 

פנו אלינו עוד היום וקבלו ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. מוגנים בגנים, החברה המובילה בתחום של מערכות בטיחות לגן או לפעוטון. אתם יכולים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל וכן דרך אתר האינטרנט שלנו. אנחנו מזמינים אתכם לשאול אותנו כל שאלה והצוות שלנו ישמח לענות ולספק לכם תשובות מלאות בנושא. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!