מוצרי בטיחות בגן ילדים


מה הורים מחפשים כשהם שולחים את הילדים אל הגן? גננת מקצועית וטובה, גן מסודר ומאורגן, גן נקי, וכמובן הם רוצים לדעת שהילדים שלהם נמצאים בסביבה בטוחה ולשם כך בדיוק, אחד הדברים הראשונים שהם יבחנו זה, האם יש בגן מוצרי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר. 

כשאנחנו מדברים על מוצרי בטיחות בגן ילדים, אנחנו מתכוונים לכמה רמות אותן אנחנו יכולים למצוא. כאן המקום לציין, אנחנו אומנם מדברים על מוצרי בטיחות בגן ילדים אך הכוונה גם למוצרי בטיחות בפעוטון ובכל מקום אחר בו הילד אמור לשהות במשך זמן רב של היום, כשההורים בעבודה או בכל מקום אחר. 

נתחיל מהבסיס, מוצרי בטיחות בגן אמורים להתייחס לעצם זה שלא יהיה מפגש בין הילדים לרחוב, בין הילדים לאנשים זרים, שלא תהיה שום אפשרות שאנשים זרים יוכלו להיכנס פנימה. על כן יש גדרות שמקיפים את הגן, על כן יש שער עם מנעול שמונע מאנשים זרים להיכנס, על כן כל מי שמעוניין לקחת את הילד חייב להזדהות ולהיות מוכר על ידי הגננות. 

מוצרי בטיחות בגן ילדים מתייחסים גם לכל מה שקשור למתקנים השונים בגן. ההורים צריכים להרגיש שהילדים שלהם בטוחים, שהם לא יכולים להיפצע או להיחבל בשום צורה שהיא. לכן כל גן שמכבד את עצמו, יתקין שורה של אמצעי בטיחות וישתמש במוצרי בטיחות בגני ילדים ברמה הגבוהה ביותר שיש. 

נקודה נוספת חשובה היא מצלמות. מצלמות הן חלק בלתי נפרד של מוצרי בטיחות בגן ילדים. מצלמות אלו משמשות גם לצורך אבטחה מפני אנשים זרים, בין כהרתעה ובין בשביל שיהיה ניתן לדעת מי נכנס לגן ומי בא במגע עם הילדים. אך מעבר לכך, כיום מצלמות אבטחה משמשות הורים בשביל לעקוב אחרי הילדים ואחרי הגננות. אם חס וחלילה הם חשים שהילדים לא מרגישים בנוח בגן, הרי שאותן מצלמות יאפשרו להם לדעת מה בדיוק קורה בגן, למה הילד לא מרגיש בנוח. 

עוד מערכת בטיחות בה משתמשים בתור מוצרי בטיחות בגן היא מערכת נוכחות. מדובר על מערכת חדשנית שמאפשרת לגננת לעדכן את ההורים כשהילד מגיע לגן או לא מגיע. כך אם חס וחלילה הילד נשכח ברכב או שמסיבה אחרת הוא לא הגיע לגן, הגננת מעדכנת את המערכת ובאופן אוטומטי המערכת שולחת מסרון להורים. כך הם יודעים שמשהו קרה ועליהם לפעול בהקדם. מדובר על מערכות מתקדמות שאפשר למצוא הן בגני ילדים והן בפעוטונים. 

אם אתם מחפשים מוצרי בטיחות בגן ילדים, פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. מוגנים בגנים מציעים לכם מערכות מתקדמות ברמה הגבוהה ביותר שיש. צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע ההכרחי בנושא. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!