מוצרים למניעת שכחת ילדים 


אחת הטרגדיות הקשות ביותר שאנחנו נתקלים בהן בתור צרכני חדשות מובהקים ולא פעם גם כשאנשים שעוברים את הטרגדיה הזאת במשפחה או אצל חברים, היא מצב בו ילדים קטנים נשכחים ברכב. כולנו שמענו על כך וכולנו מכירים את המקרים האלה היטב. 

הורים נוסעים לעבודה בבוקר, ממהרים, לחוצים, פקקים, הם לוקחים את הילד לגן ומרוב מחשבות ולחץ,הם שוכחים להגיע איתו לגן. לעיתים הם אפילו לא שמים לב אחרי שהם יורדים מהרכב וכשהם נזכרים או כשמזכירים להם, זה כבר נהיה מאוחר. יש מצבים בהם ההורים עוצרים כמה פעמים בדרך לסידורים, והם די בטוחים שבאחת הפעמים הם עצרו והורידו את הילד בגן, מרוב בלבול ולחץ הם לא שמים לב שזה לא קרה. 

לכן במהלך השנים, ניסו לפתח מערכות שונות שמטרתן למנוע שכחת ילדים. מוצרים למניעת שכחת ילדים עובדים באופן מקיף, כך שמצד אחד ההורים מקבלים התרעות שונות שהילד נמצא ברכב או לשים לב שהם לא שכחו אותו, מצד שני, המערכת עובדת על העיקרון שגם גורמים אחרים יכולים לעדכן את ההורים, גם הם מעורבים ויכולים לעדכן אם הילד הגיע אל הגן או אל מקום ייעודו או לא. 

מוצרים למניעת שכחת ילדים באוטו יכולים להיות מערכות התרעה ברכב שמזכירות לנו שמישהו נמצא ברכב, לפני שאנחנו נועלים אותו, כמו כן, ישנם שלטים שונים שאפשר לתלות ליד מושב הנהג, באופן כזה כשאנחנו יוצאים מהרכב יהיה אפשר לראות את השלט והוא יזכיר לנו להסתובב לאחור לראות אם הילד ברכב או לא. 

אך המערכת הפרקטית ביותר שייכת לקטגוריה של מוצרי בטיחות לגני ילדים. מדובר על מערכת שמאפשרת לגננת לעדכן אותנו אם הילד הגיע לגן או לא. המערכת עובדת באופן הבא, אם אנחנו לא מודעים לגננת שהילד לא מגיע, אז ברגע שהגננת סוגרת את שערי הגן בבוקר, היא מוודא מי מבין הילדים נמצא בגן ומי לא. כל מי שכן, היא מאשרת במערכת ואז ההורה מקבל הודעה שהילד נמצא בגן, מי שלא, היא מעדכנת במערכת שהוא לא נמצא בגן ובכך למעשה היא מעדכנת את ההורים שהילד איננו בגן. אז ההורה מקבל מסרון ויודע שהוא שכח את הילד ברכב. בתקווה שזה לא מאוחר מדי, הוא יכול להחזיר אותו אל הגן. 

צריך לומר, שהמערכת עובדת לא רק כחלק ממוצרים למניעת שכחת ילדים אלא גם במקרים אחרים, בהם יש חשש שהילד לא נמצא בגן מסיבות שונות וחשודות. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על מוצרי בטיחות לגני ילדים או מוצרי בטיחות לפעוטון, תחת אותה הגדרה של מוצרים למניעת שכחת ילדים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, מוגנים בגנים, וליהנות משורה של מערכות מתקדמות שאנחנו מפתחים ומייצרים. נשמח לעזור לכם. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!