השארת תינוק באוטו


מדי שנה אנחנו שומעים על לא מעט מקרים בהם הורים שוכחים את הילד שלהם באוטו. זה קורה בעיקר בקיץ, למרות שישנם לא מעט מקרים בהם גם בחורף הורים שוכחים את הילד ברכב, ונזכרים בך אחרי זמן מה או שאדם זר שם לב לכך והוא דואג לקרוא להורים או לאנשי מקצוע שיפרצו את הרכב ויוציאו משם את הילדים. 

מקרים של השארת תינוק באוטו אינם מקרים פשוטים כמובן, בין אם מדובר במקרה של כמה רגעים, אז ההורה צריך להתמודד עם המחשבה שזה קרה לו והוא שכח את הילד שלו ברכב ומה היה קורה אילו לא היה נזכר בכך או אילו לא היו מציינים זאת בפניו, ובין אם זה מקרה יותר חמור, בו ההורה שם לב לכך אחרי זמן ממושך והילד כבר נפגע כך או אחרת, כתוצאה מהמקרה. 

זו הסיבה שבמשך השנים מנסים לפתח מכשיר למניעת שכחת ילדים באוטו. מכשיר זה אמור להקנות לנו כלים למנוע שכחת תינוק באוטו מהשלב הראשון, כלומר כבר בשלב בו אנחנו מניחים את הילד ברכב, המכשיר אמור להזכיר לנו שכך עשינו ואסור לנו לשכוח. יש כמובן מכשירים שמונעים השארת תינוק באוטו בדרכים אחרות, בין היתר באמצעות שיתוף גורמים אחרים. 

הדוגמא הקלאסית של מכשיר למניעת השארת תינוק ברכב, הוא מכשיר שמאפשר לגננת בגן או בפעוטון, לשלוח לנו הודעה אם הילד לא הגיע היום. במקרה כזה, בהנחה והוא אכן אמור להיות בגן ואנחנו היינו אמורים לקחת אותו אליו, הרי שהודעה זו אמורה להזכיר לנו שמשהו קרה, והילד נשאר ברכב. על מנת שהמערכת תתפקד כמו שצריך, לא רק שנדרש מאיתנו להתקין אותה (וכן מהגננת כמובן), אלא שאנחנו גם צריכים לוודא שהגננת משתמשת בה באופן תדיר ועקבי, יתרה מזו אנחנו צריכים לוודא שהגננת מבצעת בדיקה מקיפה שכל הילדים נמצאים בגן או לא נמצאים וכן לשמור איתה על קשר, בין אם זה בשביל להודיע לה אם הילד לא אמור להגיע לגן או כן אמור, וכן לכל עניין אחר. 

צריך לומר, מכשיר למניעת שכחת ילדים באוטו יכול להיות מופעל לא רק בגן ילדים אלא גם במקומות אחרים, למשל בחוגים של ילדים, וכן בבית שלנו או בבית של סבא וסבתא. נניח ואנחנו אמורים להביא אותו לאיזה מקום, הרי שאנחנו מעדכנים את המערכת אם הילד הגיע או לא, ואנחנו מקבלים התרעה אם לא. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על מכשיר למניעת השארת תינוק באוטו, פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון. מוגנים בגנים מציעים לכם מערכות מתקדמות למניעת השארת תינוק ברכב. איתנו אתם תרגישו הרבה יותר מוגנים ובטוחים. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!