דיווח נוכחות לגני ילדים


בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר גני ילדים ופעוטונים אשר משתמשים במערכות דיווח נוכחות. מערכות אלו אמורות לעדכן את ההורים בכל שעה אם הילדים נמצאים בגן או בפעוטון או לא, וכן הן מאפשרות להורים לעדכן את המורים לגבי חופשות, מחלות או כל דבר אחר שימנע מהילדים להגיע אל הגן או לפעוטון. 

הרעיון של מערכת דיווח נוכחות לגני ילדים או דיווח נוכחות לפעוטון הוא, למנוע מצב בו הילד לא נמצא במקום מבלי שההורים ערים ומודעים לכך. החשש הקלאסי של כל גננת וסייעת מחד וכל הורה מהצד השני, שהם יגלו מצב של השארת ילד ברכב, כלומר מצב בו ההורה הסיע את הילד לגן בבוקר אך שכח להוריד אותו שם. לצערנו, שמענו על לא מעט מקרים כאלה, אשר עד שההורים גילו זאת, היה כבר מאוחר מדי. 

דיווח נוכחות לגני ילדים עובד במספר אופנים. ראשית, ההורים יכולים לעדכן את הגננת מבעוד מועד, דרך המערכת אם הילד לא יגיע בגלל שהמשפחה יוצאת לחופשה, בגלל מחלה או מכל סיבה אחרת. כך הגננת לא תדאג שמה קרה משהו לילד. 

שנית, דיווח נוכחות עובד על כך שהגננת רואה שהילד לא הגיע לגן, והיא לא קיבלה שום עדכון בנושא אז היא שולחת הודעה דרך המערכת להורים. בצורה כזו, על ההורים לבחון את המקרה ואם חס וחלילה קרה משהו, לפעול. מן הסתם, עליהם גם להיות בקשר עם הגננת ולעדכן אותה בהתפתחויות השונות. 

שלוש, מערכת דיווח נוכחות לגני ילדים או דיווח נוכחות לפעוטון, מאפשר לגננת ליידע את ההורים בכל שעה אם הילד נמצא במקום. זה חשוב, בין אם בשביל שההורים יהיו רגועים שהילד אכן נמצא תחת פיקוח והשגחה, שאף גורם זר או גורם לא מורשה אחר בא ולקח את הילד. לצערנו במקרים של גירושים בין ההורים, אז לא פעם אחד ההורים לוקח את הילד בלי אישור ההורה השני, המערכת מאפשרת לגננת לעדכן את ההורים בכך, ליידע אותם שהילד יצא מגבולות הגן, מרגע זה על ההורים לפתור את העניין ביניהם. 

מערכת דיווח נוכחות לגני ילדים או לפעוטון, יכול למנוע מצבים כואבים ומאוד לא סימפטיים מצד אחד ומצד שני, זה יוצר בקרה ופיקוח על כל תנועה של הילד בכל רגע נתון. כך ההורים יודעים בדיוק מה המצב של הילד והיכן הוא נמצא. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על דיווח נוכחות לגני ילדים או לפעוטון, זה הזמן ליצור איתנו קשר. חברת מוגנים בגנים, מציעה לכם מערכות מתקדמות לדיווח נוכחות ושמירה על בטיחות הילד. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם בנושא. אתם יכולים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!