דיווח נוכחות בגן


הטרגדיה הקשה ביותר שכל הורה חושש ממנה, המקרה הנורא מכל שהוא סיוט עבור כל הורה, זה שקורה משהו לילד שלו. לצערנו הרב, הרבה מאוד הורים מתמודדים עם מקרים כאלה כשהילד שלהם קטן, בין אם הוא בגן ילדים או בפעוטון. לא פעם, לצערנו, זה קורה בגלל חוסר תשומת לב של ההורים וכן של הגננות והסייעות. 

אחת הטרגדיות הקשות ביותר שאנחנו נתקלים בה מעת לעת בתקשורת, היא כשהורה לוקח את הילד לגן אך שוכח להוריד אותם ואז הם נשכחים ברכב, הרבה פעמים כשהורה מגלה זאת הילד כבר איננו בין החיים. במהלך הזמן יש ניסיונות לפתח מערכות שונות שיזכירו להורים שלא לשכוח את הילדים ברכב בכלל ובמושב האחורי בפרט. כך למשל יצרה חברת מוגנים בגנים את מערכת שוהם, שמטרתה לאפשר דיווח נוכחות בגן. 

הרעיון של דיווח נוכחות בגן ילדים הוא מאוד פשוט, נניח ואתם אמורים לקחת את הילד שלכם אל הגן, ואתם שוכחים, הגננת שמה לב לכך שהילד איננו, היא שולחת עדכון למערכת שהילד לא הגיע לגן, אז אתם מקבלים מסרון וכך אתם יכולים לדעת אם שכחתם את ילדכם. כמובן שאם אתם מעדכנים מבעוד מועד את הגננת שהילד לא יגיע לגן, הרי שהיא מעדכנת במערכת דיווח נוכחות בגן, והעניין נפתר עוד לפני שהיא שולחת אליכם מסרון. 


המערכת עובדת גם על הצד השני, כלומר, נניח ואתם מסרתם את הילד לגננת בתחילת הבוקר, הגננת מאשר את הגעתו של הילד לגן, וכך היא למעשה מאפשרת לכם להיות רגועים שהילד נמצא בגן. 

מערכת דיווח נוכחות בגני ילדים יכולה לעבוד גם במהלך היום ולא רק בבוקר, נניח והילד לא נמצא בגן, הלך לאיבוד או מישהו בא לקחת אותו, אז הגננת מעדכנת את המערכת, אתם מקבלים הודעה על כך. אם העניין ידוע ומוכר לכם, אז הכל בסדר, אם לא, אתם יכולים להתחיל לפעול, בין אם זה אומר לקרוא למשטרה ובין אם זה אומר דברים אחרים. 

צריך לציין אנחנו יכולים למצוא מערכת דיווח נוכחות בגן וכן מערכת דיווח נוכחות בפעוטון. מדובר על מערכות מתקדמות מאוד, שמאפשרות דיווח בזמן אמת, תוך זמן קצר מאוד כמובן. ההורים יכולים להיות רגועים ויתרה מזו, הגננת עצמה יכולה להיות רגועה כשהיא יודעת אם הילד לא הגיע לגן בכוונה או אם ההורים באו לקחת אותו. במידה וחס וחלילה קורה משהו, הדיווח עובר מהר וניתן לפעול במטרה למנוע את הטרגדיה הבאה. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו, מוגנים בגנים ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל, ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. אנחנו כאן לרשותכם בכל עת ובכל עניין. פנו אלינו עוד היום בשביל למנוע את הטרגדיה הבאה. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!