בטיחות לילדים בפעוטון 


אחת לכמה זמן אנחנו שומעים על מקרים בהם ילדים נפצעים בגן או בפעוטון מסיבות שונות, בדרך כלל זה נובע בגלל אי שימוש במוצרי בטיחות, אי הקפדה על תקנים וכן אי תשומת לב של הגננות והסייעות. 

אין אדם שליבו לא מכמיר כשהוא שומע על כך, הרי ילד אמור להרגיש מוגן ובטוח בגן או בפעוטון, שם הרי הוא מבלה את מרבית זמנו ביום, ההורים שמים אותו שם והם סומכים על הגננת שתשמור להם על הילד עד שהם יבואו לקחת אותו אחר הצהריים. לכן כשאנחנו שומעים על טרגדיות כאלה, אנחנו מנסים להבין כיצד הם קרו וכיצד ניתן למנוע אותן. 

מוצרי בטיחות לילדים בפעוטון או מוצרי בטיחות לילדים בגן, הם תחום גדול ורחב אשר מכיל אינספור דוגמאות שונות בהם נוהגים גננות וסייעות להשתמש. מוצרי בטיחות לגן יכולים לבטא מערכת שלמה של כלים אשר מטרתם להבטיח שלא משנה מה הילד יעשה בגן או בפעוטון הוא יהיה בטוח. בין אם זה אומר שההורים יכולים להיות רגועים שהילד אכן נמצא בתחומי הגן או הפעוטון ולא יוצא ממנו, בין אם זה אומר שההורים יכולים להיות בטוחים שאף אחד לא ייכנס אל תוך שטח הגן ללא אישור, בין אם זה אומר שהילד יכול להשתמש במתקנים שונים בצורה בטוחה ושום דבר שאיננו בטיחותי לא נמצא בהישג ידו של הילד. 

הרעיון של בטיחות לילדים בפעוטון או בטיחות ילדים בגני ילדים הוא דבר מהותי, בין אם זה בגלל שכך דורשות התקנות וכך דורשים התקנים השונים בנושא, אך גם בגלל שהורים לא יסכימו להביא את ילדיהם לגן בו הם לא ירגישו שילדיהם בטוחים. זה לא משנה אם מדובר בבטיחות מבחינה פיזית או בטיחות אחרת. 

לצערנו הרב, אנחנו שומעים לא מעט על מקרים בהם הנושא של בטיחות לילדים בגן מופקר, בין היתר בגלל שאין מספיק גורמים שבדוקים ואוכפים זאת. אך מצד שני צריך לומר, ההורים צריכים גם הם להקפיד, הם צריכים לוודא שמדובר בגן אשר שומר על בטיחות, הם צריכים להקפיד שיש מספיק מוצרי בטיחות לגן, והילד יכול להיות בטוח בכל זמן שהוא בגן. יתרה מזו, הם צריכים לוודא שהגננות והסייעות מכירות בחשיבות הנושא ופועלות לשם כך שהילדים יהיו מוגנים מכל היבט אפשרי בגן, כאן זה מתחיל בדרך כלל. 

אם אתם רוצים לדעת על מוצרי בטיחות לילדים בפעוטון או בטיחות ילדים בגני ילדים, פנו אלינו עוד היום, מוגנים בגנים, ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נעדכן אתכם במוצרים הטובים ביותר בשוק. פנו אלינו במייל או בטלפון, והצוות שלנו יספק לכם את כל המידע שקשור לנושא. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 חודש התנסות והתקנה חינם!