בטיחות לילדים בגן


כשהורים מפקידים את הילדים בידיי הגננות בגן ילדים או בידיי מטפלות בפעוטון, הם רוצים להיות בטוחים שהילדים יהיו בטוחים כל הזמן, מהרגע שהם ייכנסו אל המבנה בבוקר ועד הרגע שהם יבואו לקחת אותם בחזרה בערב. לכן הם דואגים שהמקום מאובטח ובטוח באופן מלא.
 
המושג בטיחות ילדים בגן, הוא לא דבר ערטילאי וחסר צורה, ישנם דברים ברורים שמגדירים מהי בטיחות בגן, וכיצד היא באה לידי ביטוי. אנחנו יכולים לראות את זה דרך מאפיינים שונים. מדובר על מאפיינים שההורים משתמשים בהם באופן פעיל וכן הגן עצמו.

צריך לזכור, שמדובר על מערכת דו כיוונית, כלומר,, מצד אחד ההורים צריכים לדעת שהילד שלהם בטוח, בין אם זה שהם עצמם מעבירים דיווח האם הילד מגיע לגן או לא, ומהצד השני, הרי שעל הגננות בגן להפעיל את המערכות הנדרשות בשביל להוכיח שאכן הילד הגיע לגן, הוא נמצא שם, והוא בטוח. 

על מנת שיהיה ניתן להפעיל את כל המנגנונים של בטיחות ילדים בגן ילדים, הרי שמן הסתם צריך להבטיח ולהיות מודעים שהילדים נמצאים כל הזמן בתוך הגן, שבשום שלב הם לא נמצאים מחוצה לו, וכמובן שהגגנות וההורים יודעים. אם יווצר מצב בו הילדים לא נמצא בגן ושמים לב לכך, הרי שיפעלו מערכות התרעה שיוכלו לעדכן על כך, הן את הגננות והן את ההורים ואז יהיה ניתן לפעול בהתאם. 

צריך לזכור, הרבה פעמים, המשמעות של בטיחות בגן או בטיחות בפעוטון עובד על הרעיון הפשוט, גם שיש חסמים ומגבלות מסוימות אשר מונעות כל אפשרות שהילד יצא מגבולות הגן וכן על הרעיון שהגננת יכולה לאשר שהילד אכן הגיע לגן בבוקר והוא נמצא בו. הרבה פעמים הדבר הבסיסי הזה, גם אם הוא נשמע פשוט לחלוטין, הרי שהוא לא מתבצע, ואם כך הרי שהוא מציב את הילד בסכנה וכן ההורים או הגננות כלל לא יודעים שזה מה שקרה. 

בטיחות ילדים בגן היא אחד מנקודות התרופה של גני ילדים ופעוטונים. הרי לא פעם, לצערנו, אנחנו עדים להתרחשויות שונות שנובעות הן כתוצאה מחוסר הבנה או חוסר מודעות של ההורים והמבוגרים, מה שיכול לסכן את הילדים. לכן חשוב מאוד להקפיד על כך שתהיה מודעות מסוימת ושיהיו כלים על מנת להבטיח את כל מה שקשור לנושא של בטיחות ילדים בגן ילדים, זאת על מנת שלא להעמיד אותם בסכנה. 

לשם כך בדיוק אנחנו מציעים לכם את עזרתנו. אנחנו בחברת מוגנים בגנים פיתחנו כלים ומערכות שמאפשרות לשמור על בטיחות ילדים בגן. אנחנו נשמח לספק לכם מידע על מנגנונים של בטיחות בגן, אפשר ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעזור לכם. פנו אלינו בהקדם והצוות שלנו יעמוד לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון. 
 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!