אודות


"מוגנים בגנים" הינה חברה שהוקמה ע"י יזמי הפיתוח רן דהן, רפי מושקוביץ וישראל לביא, המספקת מוצרים המסייעים לבטיחותם של ילדי הגן. מוצר הדגל הוא מערכת "שוהם" - מחשב לוח, הממוקם בכניסה לגן ומתופעל על ידי ההורים כאשר בלחיצה הם מעדכנים על הגעת ילדם לגן. כמו כן, יוכלו ההורים לדווח על אי הגעת ילדם לגן, על ידי שליחת מסרון למערכת. במידה ולא התקבל עדכון שכזה, יקבלו הורי הילד הודעות טקסט, המאפשרות להם לאשר כי הם מודעים לכך כי ילדם טרם הגיע לגן.

במידה ולא ישיבו בפרק זמן של 5 דקות יישלח מסרון נוסף אל מספר חירום, אשר הוגדר במערכת על ידי ההורים, קרי: סבתא/סבא, דוד/ה וכיו"ב. פיתוחה של המערכת התקיים בעקבות שרשרת של אירועים טרגיים, במהלכם נשכחו ילדים בדרכם אל הגן – רובם נשכחו בשעות הבוקר בדרכם של ההורים לעבודה. נראה כי לו הייתה מותקנת מערכת כדוגמת "שוהם" בגנים – האסונות היו נמנעים.

החזון בהקמת הפרויקט כולו הוא ליצור מערכת רגולטיבית במדינת ישראל, המאפשרת בזמן אמת לדאוג לביטחונם של הילדים. יזמי הפיתוח הרימו את הכפפה לאחר שבמהלך שיחות אשר קיימו ביניהם בנושא הבינו כי חייב להימצא פתרון למה שהפך למכת המדינה - שכחת הילדים ברכב.

המערכת פותחה מתוך מחשבה מעמיקה ומתן פתרון יעיל להורים ולגננות כאחד, באשר להגעת הילדים אל הגן. המערכת הותאמה למהלך היומיומי של הילדים תוך התחשבות בלו"ז העמוס ממילא של הגננת, ולכן תפעולה כרוך בשיתוף הפעולה של הורי הילדים. מערכת "שוהם" הינה ידידותית וקלה להפעלה, הן על ידי הגורם החינוכי והן על ידי ההורים. כמו כן היא מותירה חוויה בקרב הילדים, אשר מזהים את שמותיהם ותמונותיהם על צג מחשב הלוח.
 

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 

חודש התנסות והתקנה חינם!