אביזרי בטיחות לילדים בגן


בתוך ביתנו שלנו, אנחנו דואגים להתקין אביזרי בטיחות לילדים, כל עוד מדובר בילדים קטנים אשר קיים חשש שיכול לקרות להם משהו, בין אם אנחנו נמצאים בבית ובין אם לא, בין אם מדובר בשעות היום או בשעות הלילה. 

מדובר על אמצעים כגון, מחסומים לחדרים מסוימים, שערים במדרגות, פקקים מיוחדים לשקעים, מעצורים לדלת על מנת שלא ייטרקו ועוד שורה של אמצעים שמיועדים להבטיח את שלומם של הילדים. לפיכך, זה די ברור שבשביל להבטיח את שלום הילדים בגן, הרי שעל הגננת להתקין אביזרי בטיחות לילדים, מערכות בטיחות בגן, אחרת אנחנו לא נרגיש מספיק בטוחים בשביל להשאיר את הילדים במשך כל שעות היום בגן, עד שאנחנו באים לקחת אותם עם סיום יום העבודה שלנו.
 
אביזרי בטיחות לילדים בגן יכולים להכיל מגוון רחב של אלמנטים,
חלקם מיועדים לשימוש כאמצעי פאסיבי, כלומר הם מגנים על הילדים, במידה והוא מבקש לבצע פעולה מסוימת, אך ישנם גם אמצעים אקטיביים, כלומר הם מתריעים מפני פעולה או סכנה, הם מתריעים מפני חשש שיכול לקרות משהו לילד ויתרה מזו, הם מתריעים אם הילד כלל לא נמצא בגן, דבר שעלול להיות מסוכן. 

אפשר לומר, בוודאות די גדולה, שהחשש הגדול של הורה בכל הקשור לזמן בו הילד נמצא בגן ולא איתו, מתחלק ל-3 חלקים עיקריים, החשש שהוא יצא מגבולות הגן, כלומר הוא כלל לא נמצא במקום ולכן יש צורך במוצרי בטיחות לגן ילדים שימנעו מצב כזה או לחילופין, יתריעו בזמן אמת אם זה קורה, שיקרה לו משהו בתוך הגן, כלומר שהוא ייפצע או כל דבר אחר, בין אם זה כתוצאה של פעולה שהוא מבצע או מכל סיבה אחרת, ואז יש צורך במוצרי בטיחות לגן ילדים שימנעו את הסיכוי שזה אכן יקרה, וכן שגורם זר יבצע משהו לילד ועל כן יש צורך באביזרי בטיחות ומערכות בטיחות בגן שימנעו כל סיכוי לכך.

מדובר על מערכות התרעה, מדובר על מצלמות, מדובר על כלים שונים שיכולים למנוע כל סיכוי שאכן יקרה משהו לילד בזמן שהוא נמצא בגן וכן כל סיכוי שגורם זר ייכנס אליו.

כמובן שכל זה מתייחס גם לנקודה שהגננות והסייעות בעצמן צריכות להפעיל שיקול דעת ולהיות ערות למה שקורה עם הילד וכן למה שקורה בגן. הן אינן יכולות לאפשר מצב בו הילדים נמצאים בסכנה, בין אם זה בגלל משהו שקורה בגן או בגלל גורם זר שנכנס אליו. 

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על מערכות בטיחות בגן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת, פנו אלינו עוד היום ואנחנו כאן לרשותכם. מוגנים בגנים כאן בשבילכם, כל הזמן. 
 
מאמרים:

לפרטים נוספים בכל שאלה או בעיה חייגו 072-33-80-897 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מוגנים בגנים
office@muganim.co.il | הסירה 5 יבנה | 072-33-80-897
 חודש התנסות והתקנה חינם!